Azerbaycan Egitim Size Özel

Azerbaycan Egitim Size Özel

Azerbaycan eğitim size özel fırsatlar sunmaya her daim devam etmektedir. Kendinize en uygun üniversiteyi ve bölümü tercih edebilme...

Azerbaycan Eğitim Size Özel

Azerbaycan Eğitim Size Özel

Azerbaycan Eğitim Size Özel

Azerbaycan Eğitim Size Özel

Azerbaycan Üniversiteleri Türkiye Resmi Kayıt Ofisi sadece İstanbul’dadır. Türkiye’nin diğer şehirlerinde şubesi bulunmamaktadır.
2012-2013 Öğretim yılı Azerbaycan üniversiteleri kayıtlar devam ediyor, üniversitenin şartlarını kabul eden öğrenciler ön kayıt yaptırarak sandalyelerini garantileyebiliyorlar. Yeni bölüm: İşitme engelliler bölümümüz açılmıştır. Denizcilik Meslek yüksek okulları mezunları 1 yılda lisansınızı hızlandırılmış programla tamamlama imkanı yarattığımız, MYO’larının bazı bölümleri için 1 yılda tamamlama sağlamaktayız.

Azerbaycan Eğitim Merkezine kayıt olmadan bu bölümlerde tamamlama bulunmamaktadır. Azerbaycan Üniversitelerine ön kayıt için Pasaport fotokopisi, İkametgah, Sabıka kaydı, Kimlik fotokopisi, 8 adet Arka fon beyaz 4×5 boyutunda Fotoğraf hazırlamanız gereklidir, diğer Diploma,transkript,sağlık raporu gibi belgelerin teslimi için öğrencilerimize bildirim yapılacaktır. Bu işlem kesin kayıt düşünenler içindir. Kontenjanlar dahilinde yerinizi alabilir garantileyebilirsiniz. Üniversitelerde Kontenjan açılırsa şartlar dahilinde öğrenci alınımı yapılacaktır. Her bölüme yaklaşık %10 türk öğrenci yerleşmektedir. Örnek olarak 300 kişilik bölümde 30 öğrenci alınmaktadır. Lise diplomasına sahip olanlar direk kayıt yaptırabilir, beklemelerine gerek yoktur, ÖSS belgelerini daha sonra teslim edebilirler.

Fizik Tedavi Ve Rehabitasyon Bölümü

Fizik tedavi ve Rehabitasyon bölümü ve Psikoloji, Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, hukuk, kapışılıyor kontenjanı dolduruyor geç kalmayın fazla tutulan bölümlerdir. Fizik Tedavi bölümü mezunu aranıyor, dolgun maaş ve ev araba veriyoruz diyenler kariyer programı uygulayan firmalar denklik aramayan kurumlardan fizik tedavi uzmanları aranıyor teklifler yağıyor. Mezun olanları merkezimize bekliyoruz. Öss’den spor – sanat okuyacaklar 145 puan ve üzeri diğerleri en az 165 okuyacakları alan puanı almaları üniversitelerin 185 puan ve üzeri şartları bulunmaktadır. Bu puanların altında kalanlara denklik işlemleri Azerbaycan’da öğrenci dosyaları açıldığı taktirde verilmektedir. ÖSS Puanları 1 yıl için geçerli, SAT1 puanları 2 yıl geçerlidir. Bir diğer yıl kayıt olmaya kalkıştığınızda yine ÖSS’de baraj puanı almalısınız. Azerbaycanda ÖSS olmadan da üniversitelerin şartlı kabulü bulunmaktadır. Korsan firmalara kanmayın mağdur olursunuz. Azerbaycan Eğitim Merkezi güvencesinde işlemleriniz yapılmaktadır.

Türkiye’de Tek Yetkili Azerbaycan Üniversiteleri Resmi Kayıt Ofisi EuroStar Azerbaycan Eğitim Merkezi’dir. Türkiye’de Azerbaycan Üniversitelerine Kayıt Merkezi İstanbul’dadır. En önemli karar 5 -7 yılınızı geçireceğiniz geleceğiniz için emin adım atın. Azerbaycan’a gitmeye kalkmadan bir düşünün yol ücreti, kaç gün kalacağınız belli değil, otel ücreti, taksi ücreti, çeviri masrafları ve kabul edecekmisiniz ki bu masrafları yapasınız ve birde yanınızda ailenizden bir kişi size refakat edecekse + Sizin Türk olduğunuzu anlayacaklar ve taksiciler otelciler, ev kiralayacaksanız kira ücretleri 2-3 misli fazladan cebinize yansıyacaktır.+ Okul başalma zamanı tekrar gitmeniz gerekecek Ayrıca kıymetli zamanınızı bunlarla uğraşmanıza gerek kalmadan

1.şekil:Türkiye’den Resmi başvurunuzu yapabilirsiniz.

2. Şekil:İsterseniz ev bulma rehber eşliğinde gruplar halinde gidiş özel araçlarla havaalanından karşılama yerleştirme işlemleriniz hiç sorun olmadan üniversiteye yerleşmenizle bitecektir. İstenirse aileden refakat edebilirler, grubumuza katılabilir daha az maliyetle ek ücret ödeyerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Azerbaycanda Lisans Tamamlama

Azerbaycan’da Lisans tamamlama program gruplarımız oluşmaktadır. 2011-30 Nisan’dan 20 Ağustos’a Kadar gruplarınızın oluşması için ön kaydınızı yaptırmanız gerekiyor. Doktora ne Master Kayıtları en az 4-6 ay önceden Azerbaycan Eğitim Merkezi’ne yapılması gerekiyor. Doktora programların kayıtları devam ediyor.Eylülün İlk haftası eğitim için gidiliyor. Ön kayıt için Pasaport fotokopisi, İkametgah, Sabıka kaydı, Kimlik fotokopisi, 4 adet Arka fon beyaz 4×5 boyutunda Fotograf hazırlamanız gereklidir, diğer belge teslimi öğrencilerimize bildirim yapılacaktır. Bu işlem kesin kayıt düşünenler içindir. Kontenjanlar dahilinde yerinizi alabilir garantileyebilirsiniz. Azerbaycan Bakü’de üniversitemizde 4 yıllık fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü açılmıştır. Kontenjan dahilinde kayıtlarımız sürmektedir. Unutmayalım ki Fizik tedavi okuyanlar, Türkiye’de denklik almış, almamış önemli değildir, dolgun maaş garantisi olmaktadır.

Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi rektörü sizlerle buluşuyor. Eğitim planı ve bölümler hakkında bire bir aydınlatıcı konferansı için Tarih ve zamanı WEB sitemizden sizlerle paylaşacağız. Azerbaycan’da eğitim almak isteyen işletme, ekonomi, uluslararası ekonomi ilişkileri, pazarlama, uluslararası ticaret, istatistik, bilgisayar uygulamalı ekonomi okumak isteyen öğrencilerimize bilgilerini ve tecrübelerini anlatacak, sormak istediklerinizi sorabilecek, Azerbaycan’da yaşayan ve öğrenim gören öğrencilerimizden bilgiler edineceksiniz, randevu için Azerbaycan Eğitim Merkezini 0212 244 66 00’No’lu telefonundan aramanız yerinizi ayırtmanız gerekmektedir.

Azerbaycan üniversiteleri kayıtları devam eden bölümlerimiz bulunmaktadır. Eurostar Eğitim Merkezi 2011 yılı Ocak ayı ön kayıtlarımız başlamıştır. Kontenjanlar dolduğunda öğrenci alınmayacaktır. Kontenjan Türk öğrencilere %10’dur. Gecen yıl çok istedikleri bölüme kontenjanlar dolduğu için yerleşemeyen öğrenciler olmuştur. Sizler yerinizi garantileyin ön kaydınızı yaptırın, geleceğinize ilk adımı atın. Rusça dil kursu isteyenler her zaman EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezimize başvuru yapabilirler. Azerbaycan’da eğitimin tüm diğer Türk devlet ve topluluklarına göre çok ileri seviyede olduğu bologno kriterlerini uygulamaya başlamış dünyanın sayılı üniversiteleri arasında neft akademi girmiştir.

Azerbaycan’da Üniversiteye Kayıtta Devam Edecek Öğrenciler

Azerbaycan’da üniversiteye kayıtta devam edecek öğrenciler, Yabancı uyruklu öğrencilerden ABD doları olarak tahsil edilmektedir. Yıllık harç ücretleri Öğrenci tarafından üniversiteye ödenen paranın % 10’u rektörlük fonuna, % 10’u Cumhurbaşkanlığına, % 20’si tahsil nazırlığına (eğitim bakanlığı), % 60’ı da kayıt yapılan üniversiteye aktarılmaktadır. Geçmiş:EK KONTENJANLAR : 1 kasım 2010 tarihine kadar ek kontenjanlarımıza başvurmak isteyenler acilen kayıtlarını almamız gerekmektedir. EuroStar Yurtdşı Eğitim Merkezimize kayıt olan öğrencilerimiz resmi kayıt olmuş demektir, korsan kişilerden ve korsan firmalardan uzak durun. üniversite hayaliniz kabusa dönüşmesin hiç bir kişinin ve kuruluşun söz hakkı yoktur. Türkiye’de Tek Resmi Kayıt Merkezimize başvurun başınız ağrımasın. Azerbaycan okulları tarafından tescilli ve Resmi anlaşma ile Türkiye Kayıt Ofisi haline gelmiş, Ayrıca bir çok ülkeye danışmanlık verilmektedir. Azerbaycan için Türkiye’de Tek kuruluş EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezidir.

Geçmiş: AZERİCE VE RUSÇA TIP- 2 KİŞİ İNGİLİZCE ECZACILIK -AZERİCE DİŞ HEKİMLİĞİ- HUKUK- KAPTANLIK- İNŞAAT-MİMARLIK- MÜHENDİSLİKLER- ÖĞRETMENLİKLER EĞİTİM ALMAK İÇİN ACELE EDİN EK KONTENJANLARIMIZ İLE bölümünüz ile alakalı barajı geçmeniz gerekmektedir. geçmediniz ise üniversite tarafından değerlendirilirsiniz. AZERBAYCANDA ÜNİVERSİTELİ OLUN 19 EKİM – 27 EKİM YOLCULUĞUMUZ BAŞLIYOR, ÖZEL TERCİHLE YERLEŞEBİLECEĞİNİZ BÖLÜMLER BULUNMAKTADIR. SON UÇAK BİLETİ AYARLAYABİLECEĞİNİZ GÜNDÜR. 19 EKİM – 27 EKİM YOLCULUĞUMUZ BAŞLIYOR KAYIT İÇİN GEÇ KALMAYIN AZERBAYCAN ÜNİVERSİTELERİ SİZLERİ BEKLİYOR Geçmiş: AZERBAYCANA GİDİYORUZ 29 EYLÜL 2010 pazartesi SAAT 14.00 BULUŞMA NOKTAMIZDA İstanbul Atatürk Havalimanından kalkacak uçağımız ile Azerbaycan’a gidiyoruz.

Azerbaycan Üniversiteleri Ek Kontenjanlar

Azerbaycan Teknik Üniversitesi Azerbaycan Devlet Denizcilik Akademisi, Azerbaycan Bakü Devlet Tıp Üniversitesi, Azerbaycan Bakü Devlet Üniversitesi ek kontenjanlarımızdan yerleşme olanağı bulunmaktadır üniversitelerin kayıtları bitmiş olup Türkiyede Resmi Kayıt Ofisi olarak ancak Türkiye’den yerleşebilirsiniz EYLÜL- EKİM AYI SÜRESİNCE KAYIT KONTENJANLAR DAHİLİNDE ÖĞRENCİ ALINIMI SÜRMEKTEDİR. AZERBAYCANA BOŞUNA GİTMENİZE GEREK YOK ALINMAYACAKSINIZ AZERBAYCAN EĞİTİM MERKEZİ AZERBAYCAN ÜNİVERSİTELERİNİN RESMİ TÜRKİYE KAYIT OFİSİDİR.

Azerbaycan Üniversitelerini ararsanız kayıtların bittiğini size söylerler evet bitmiştir zaten EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi dahilinde ek kontenjanlarımızdan sizleri üniversiteli olmaya davet ediyoruz. Geçmiş: AZERBAYCANA GİDİYORUZ 27 EYLÜL 2010 pazartesi SAAT 22.00 BULUŞMA NOKTAMIZDA İstanbul Atatürk Havalimanından kalkacak uçağımız ile Azerbaycan’a gidiyoruz. ÖĞRENCİLERİMİZİN AZERBAYCAN ÜNİVERSİTELERİNE ÜNİVERSİTE KAZANAN – KAZANMAYAN -BARAJI AŞAN -AŞAMAYAN BİLETLERİ ALINAN ÖĞRENCİLERİMİZ HAVA YOLLARI İLE AZERBAYCAN’A GİDİYORUZ. Azerbaycan Üniversitelerinin Tek başvuru Merkezi EuroStar öğrencilerine gerçerli olan bu fırsattan yararlanma olanağı sunmaktadır. Kayıt için ek kontenjanlar açılmıştır geç kalmayın !! 2 Eczacılık ingilizce, Tıp Azerice ve Rusca, İnşaat Müh, Mimarlık, Öğretmenlikler,

Yerinizi Garantilemek İçin Acele Edin

DEVLET ÜNİVERSİTESİ TÜM BÖLÜMLERDE, DENİZCİLİK AKADEMİSİ KAPTANLIK, PİLOTLUK, MAKİNE MÜH, ELEKTRİK, ELEKRONİK, KONTENJANLARIMIZ İLE YERLEŞEBİLİRSİNİZ AZERBAYCAN ÜNİVERSİTELERİ KAYITLARI BİTMİŞTİR. TÜRKİYEDE KAYIT OLAN ÖĞRENCİ ÜNİVERSİTEYE KAYIT OLMUŞ DEMEKTİR. YÖNLENDİRDİĞİMİZ ŞEKİLDE HAREKET ETMESSENİZ MASRAFLARINIZ ARTAR BİLGİNİZE YERİNİZİ GARANTİLEMEK İÇİN ACELE EDİN daha önceki grubumuz gitmiştir.: Evlerine ve yurtlarına yerleşen öğrencilerimiz , rehber eşliğinde azerbaycana gittiler, okullarında eğitime başladılar, hediyemiz telefon kartları ile aileleriyle iletişimi hemen kurdular, sizde katılın işlemlerinizi Türkiye’den yaptırmanın rahatlığını yaşayın..

Öğrencilerimizin güvenle yerleşimi ve kolaylıkla işlemlerinin halledilmesi ve daha okul kaydı olacak düşüncesinde olan öğrencilerin EuroStar Eğitim Merkezi ile kesin kayıt yaptırıldığını anlayan öğrenciler anlamışlardır ki gerçekten Türkiye’de Resmi AZERBAYCAN Kayıt Merkezi olduğunu ve bu rahatlığı yaşamış olmaları referanslarımıza eklenmiştir. Öğrencilerimizin eğitim hayatında başarılarının devamını beklemekteyiz. Azerbaycan üniversitelerine , Azerbaycan halkı için güç yerleştirilen çok maddi masraflara yol açan bu durum Türkiye’den giden öğrenci için çok uyguna gelmektedir.

Azerbaycana Gidiyoruz

AZERBAYCANA GİDİYORUZ 20 EYLÜL 2010 SAAT 21.00 BULUŞMA NOKTAMIZDA İstanbul Atatürk Havalimanından kalkacak uçağımız ile azerbaycan’a gidiyoruz ÖĞRENCİLERİMİZİN BULUŞMA NOKTASI AZERBAYCANA EĞİTİME, AZERBAYCAN ÜNİVERSİTELERİNE ÜNİVERSİTE KAZANAN – KAZANMAYAN -BARAJI AŞAN -AŞAMAYAN BİLETLERİ ALINAN ÖĞRENCİLERİMİZ HAVA YOLLARI İLE AZERBAYCANA GİDİYORUZ. Azerbaycan Üniversitelerinin Tek başvuru Merkezi EuroStar öğrencilerine gerçerli olan bu fırsattan yararlanma olanağı sunmaktadır. Bayram Öncesi Azerbaycan’a gidecek öğrencilerimiz Ramazan Bayramını tanıdıklarının yanında geçirmek için ve okula erken başlamak istediklerinden dolayı ilk kafilemiz oluşmuş Azerbaycana rehber eşliğinde gönderilmiş olup eğitim hayatlarına başlamışlardır. Azerbaycan üniversitelerine azeri kökenli öğrencilerimiz ve bayramı Azerbaycan’da karşılayacak öğrencilerimiz okullarına erken başlayacaktır.

Azerbaycan Üniversitelerinde eğitim alacak öğrencilerimiz, ile yolculuğumuz başlıyor. Azerbaycan havaalanında karşılama yerleştirme işlemi yapılacak konaklama tercihleri olan mekanlara yerleştirmeleri yapılacaktır. Diğer seferler ayın 27 sinde beklemeyin programınızı yapın uçak biletlerinizi pazartesi günlerine alın, yer kalmıyor beklemek zorunda kalabilirsiniz, uçak biletinizi alın bilgilendirin haberimiz olsun ki mağdur durumda kalmayın gittiğinizde karşılanmanız ve her türlü probleminize yardımcı olunacaktır. Bizimle kalın- Çaresiz kalmayın

Azerbaycan Gemi Kaptanlığı

Azerbaycan’da Gemi Kaptanı olmaya ne dersiniz!!! Azerbaycan’da Gemi Kaptanlığı Sadece 2500 Dolar Türkiye’den gelen öğrenciler için Kontenjanlar sınırlıdır. Kontenjana giren öğrencilerimizi toplu halde rehberlerimizle beraber Azerbaycan’a gönderiyoruz. Azerbaycan Denizcilik Akademisi Türkiye Kayıt Ofisine kaydınızı yaptırabilir hayallerinize ulaşabilirsiniz. Azerbaycan Denizcilik Akademisinde Türrkiye’de ki gemi bölümlerinden daha iyi eğitim verdiği kuşkusuzdur. Azerbaycan devleti Sayın Haydar Aliyev gerekli teçhizatlar ve kurumlaşma adına yapılan yeniliklerde öncü olması ve yatırım yapılan dev tesislerde eğitim öğrenciler için birikim, deneyim oluşturmaktadır. Azerbaycan Denizcilik Üniversitesinde eğitimler 20 milyon Euro değerindeki uluslararası yolcu gemilerinde verilmektedir. Eğitim 5 yıl sürmektedir. 4+1 yıl İngilizce, Azerice Rusça dil eğitimleri alınmaktadır.

Kaliteli eğitimin adresi: Azerbaycan’da üniversite kabul şartları ve prosedürleri ve bir üniversiteye yerleştirilerek, rahat bir eğitim hayatı geçirmek isteyen ve YÖK tarafından tanınan prestijli bir Azerbaycan üniversitelerinden mezun olmak isteyen öğrencilere uygun hizmetler için EuroStar Azerbaycan Eğitim Merkezine uğramadan karar vermeyin!!! Azerbaycan Eğitim Merkezi Azerbaycan Üniversitelerinin Resmi Kayıt Ofisidir. + Danışmanlık verilmektedir. Bundan Böyle Türkiye’den Azerbaycan Üniversitelerine kayıt olabileceğiniz Merkezimiz Öğrencinin ihtiyaçlarını düşünerek hareket etmektedir. Kendi kayıt olmak isteyen öğrenci yıllardır, sıkıntılar yaşıyordu. Öğrenci Azerbaycan’a yalnız gitmeyecek velisi eşlik edecek gidiş dönüş yol ücreti + çeşitli ihtiyaçlar karşısına çıkacak daha fazla harcama yapmaktaydı, Ayriyeten okul zamanı tekrar eğitime başlayacağı zamanda artı masraflar çıkmaktaydı. Azerbaycan Eğitim Merkezi sizi bu prosedürlere sokmadan sadece gereken evrakları, belirlenen ücreti ödeme yaptığında tüm olanaklara sahip olacak sitemli çalışmalarımız sayesinde sorunsuz Azerbaycan’a toplu halde öğrencilerimizle ayrıca rehberimizle Azerbaycana gideceklerdir.

Tüm İşlerinizi Evinizden Halledin

İsterseniz Tüm İşlemlerinizi Evinizden Halledin! Azerbaycan’da Kayıt işlemlerinizin tümünü isterseniz EuroStar Eğitim Merkezi Ofisimize gelin isterseniz. Ofisimize uğramanıza bile gerek kalmadan telefon, e-mail görüşerek kargo aracılığı ile kolayca ve yorulmadan halledebilirsiniz. Kullandığımız teknolojiler sayesinde, sizlere konfor sağlayan bu hizmeti eksiksiz sunabiliyor olmaktan mutluyuz. Kayıt Merkezimizden Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti Alın! Azerbaycan üniversitelerinin Türkiye Başvuru Merkezi EuroStar olarak yaptığı çalışmaların pek çoğu için verdiğimiz danışmanlık ve başvuru hizmetleri ücretsizdir. Tüm işlemlerinizi hiç bir ücret ödemeden kolayca ve keyifli bir şekilde halledebilirsiniz. Azerbaycan İçin Ekonomik Uçak ve Otobüs Bileti Temininde Yardım
Üniversitenize en yakın havaalanına, en ekonomik fiyatlarla uçmanızı sağlıyor, bilet rezervasyonunuzdan havaalanı karşılamanıza kadar her türlü danışmanlık hizmetini ücretsiz veriyoruz.

Azerbaycan Üniversitelerimize kayıtları olan öğrencilerimizi toplu halde rehberler eşliğinde gönderiyoruz. Azerbaycan’da Üniversite yetkilileri ve rehberliğimiz eşliğinde Üniversite ve yurtlara yerleştirilmeleri yapılmaktadır. Azerbaycan’da eğitiminiz süresince destek için her daim buradayız. Azerbaycan’da eğitiminiz için bulunduğunuz süre boyunca EuroStar Eğitim Merkezi, talepleriniz doğrultusunda sizlere her konuda hizmet vermeye hazırdır. Konuyla ilgili tüm merak ettikleriniz ve sorularınız için 0212 244 66 00′ No’lu telefonumuzu arayabilir. yurtdisiegitim@hotmail.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir – mail atabilirsiniz. Tecrübeli ve güler yüzlü danışmanlarımız, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!