Azerbaycanda Konaklama

Yurtdışına çıktığımız zaman öncelikli ihtiyacımız elbette beslenme ve barınmadır. Bu iki ihtiyacı en iyi şekilde karşılarsak diğerlerini de..

Azerbaycanda Konaklama

Azerbaycanda Konaklama, Azerbaycan Üniversitelerimizin Yurtları öğrenciye  uygun  şekilde dizayn edilmiştir. Azerbaycan Üniversitelerimizin yurtları uygun ücretlerde olması  öğrencinin  yurt tercihi sebepleri arasındadır. Üniversitenin Yurtları öğrenci için tasarlanmıştır. Yurt ücretleri 20 – 30 – 40 – 50 – Manat arasındadır. Bazı üniversitelerimizin yurtları bulunmamaktadır. Öğrencilerimize önceden rezervasyon ile ev kiralama ve ev arkadaşı  isteği doğrultuda hizmetimiz  bulunmaktadır. Üniversitelerimizin yurtları yeterli gelmediği durumlar olabilmekte öğrencilerimize yine isteği doğrultuda ev ayarlanmaktadır.

Ev Kiraları

Evler minimum aylık 400 – 500 manat  olarak bulunmaktadır. isterseniz ev arkadaşı ile de bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Manat Türk parası karşılaştırıldığında  1 MANAT: 2  Türk lirasıdır. Azerbaycan son yıllarda ekonomi olarak artış göstermiş hayat biraz daha pahalı hale gelmiştir.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!