Azerbaycan Spor Akademisi

Spora ilgi duyan ve spor alanında bir kariyere sahip olmak isteyen kişiler eğitim hayatlarını da bu doğrultuya göre yönlendirmelidir. Bu sebeple tercih..

Azerbaycan Spor Akademisi

1930 senesinde 39 kişi mezun ederek eğitim hayatına başlayan Azerbaycan Spor Akademisi, çeşitli spor dallarında ve beden eğitimi alanında pek çok uzmanlar yetiştirmiştir. Azerbaycan’da spor akademisi köklü tarihi ile uzun yıllar boyunca eğitim hizmeti veren Azerbaycan Spor Akademisi, Azerbaycan okulları genelinde olduğu gibi Sovyetler Birliği yıllarında Azerbaycan Türkçesi, Rusça, Gürcüce ve Ermeniceyi eğitim olarak kabul etmiştir. 1936 senesinde Bakü’de spor akademisi eğitimine başlayan okul ve enstitü statüsü kazandıktan sonra teknik, sosyal bilimler, anatomi, sağlık bilgisi, kimya, biyoloji, matematik, fizyoloji, fizik gibi ihtisas alanlarında eğitim programları sunmuştur.

Bakü spor akademisi seçimlerinin en kaliteli tercihi olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi ile Azerbaycan spor okulları başvurularında hiçbir kontenjan sorunu ile karşılaşmayacaksınız. En kaliteli ve tek etkili eğitim ofisi olan Euro star ayrıcalığıyla ön kayıt işlemlerinizde Azerbaycan’da spor okulları eğitimini sorunsuz bir biçimde alabilir ve Euro star Yurtdışı Eğitim Merkezi’nin uygun ücretli avantajlarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Azerbaycan’ın büyük çabasıyla kaliteli spor eğitimi sağlayan lider akademiye dönüşen Azerbaycan Spor Akademisi, milletvekilliği görevini de hala sürdüren Ağaca Aliyev’in rektör olarak yaptığı çalışmalarla gelişmeye devam etmektedir.

Azerbaycan Spor Akademisi

Uluslararası arenada birçok spor müsabakasına ev sahipliği yaparak ülkenin gururu haline gelen Azerbaycan Spor Okulu, Ağaca Aliyev’in de katkılarıyla Avrupa’da adını duyurmuştur. Yüzmeden dövüş sporlarına, futboldan jimnastiğe, basketboldan voleybola birçok spor branşında uluslararası standartlarda eğitim veren Azerbaycan Spor Akademisi, yurtdışı eğitimin en güvenilir ve kaliteli seçimi olan Euro star farkıyla sizlere kapılarını ardına kadar açıyor. Euro star Yurtdışı Eğitim Merkezi’nin deneyimli kadrosuyla danışmanlıktan kayıta, karşılamadan kabul ve yerleşmeye kadar tüm alanlarda avantajlı ve yardımcı hizmetler ile yurtdışı eğitiminiz sorunsuz bir biçimde tamamlanacaktır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!