Azerbaycanda Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Azerbaycan’da Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Azerbaycan'da Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz? Azerbaycanın genelinde Rusça eğitim verilmektedir. Azeri Türkçe kursları ve Rusça kursları veri...

Azerbaycan’da Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Azerbaycan’da Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz? Azerbaycanın genelinde Rusça eğitim verilmektedir. Azeri Türkçe kursları ve Rusça kursları verilmektedir. Azerbaycanda Azeri Türkçesi ve Rusça dil kursları isteğinizi bize bildirmeniz yeterli 690 eurodan başlayan 6 aylık programlarımız ile mükemmel eğitim kadromuz ile siz öğrencilerimizi eğitim kalitesiyle beraber dil eğitiminize sizlere destek vermeye her daim yanınızdayız.

Tüm organizasyon firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurs kayıt işlemleri, programları, süreleri, masrafları, gidiş – dönüş organizasyonları kişiye özel yapılmaktadır.  Ön görüşmede istenen şartlarda  program hazırlanır. kursa yerleştirme ve  konaklama  ön görüşmede ayrıntıları ile verilir ve öğrenci Pasaport işlemlerine başlatılır vizesi alınır. Azerbaycanda tüm işlemleri güven içinde yapılır.

Azerbaycan'da Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Azerbaycan’da Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Hazırlık Okumadan Başlama İmkanı

Eğitimini alan öğrenci yaşama katılırken Rusca konuşacağı için hiç zorlanmadan adapte olacaktır. Rusca kursu için yaz aylarını seçen öğrenci eylül döneminde üniversiteye hazırlık okumadan başlama imkanı yaratılmaktadır. Her türlü bilgiyi iletişim adreslerimizden randevu alarak Azerbaycan Eğitim Merkezimiz yardımcı olacaktır.

 

Azerbaycan’da Rusça Eğitimi Almak

Rusça, dünyada en çok konuşulan ikinci dildir. Aynı zamanda dünya çapında okullarda en yaygın olarak öğretilen ikinci yabancı dildir. 190’dan fazla ülkeden insanlar Rusça konuşuyor. Rusça, Ukrayna’nın ortak resmi dili ve SSCB’nin ortak resmi diliydi. Pek çok insan, iş olanaklarını iyileştirmek için Rusça’yı ikinci dil olarak alır. Bu açıdan Rusça, Arapça veya Çince’ye benzer.

Gazetecilik veya pazarlama gibi bazı işler Rusça bilgisi gerektirir. Bu öğrenciler gibi işverenler, Rusya’dan ve eski Sovyet bölgesinin diğer bölgelerinden gelen müşterilerle etkileşim kurabilmeleri için sağlam bir Rusça bilgisine sahiptir. Ayrıca Azerbaycan’da devlet tarafından istihdam edilen birçok Rusça konuşan kişi var. Rusça kursuna gitmek, dili iyi bildiğinizde iş bulma şansınızı artırır. Ek olarak, size Rusların kültürü ve zihniyeti hakkında fikir verir. Bu bilgiler, Ruslarla olan etkileşimlerinizi ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize daha iyi uyacak şekilde uyarlamanıza yardımcı olabilir.

Rusça, eski Sovyetler Birliği’nin veya Doğu Avrupa’nın diğer bölgelerinde eğitim almak isteyenler için de mükemmel bir çalışma aracıdır. Öğrenciler, çeşitli ülkelerdeki yaşıtları ile Kiril alfabeleri ile bağlantı kurmalarına yardımcı olan Kiril alfabesini öğrenirler. Ayrıca Rusya’dan tarih, coğrafya ve edebiyat hakkında da bilgi edinirler. Bu bilgi, öğrencilerin ders kitaplarını ve ödevlerini daha iyi anlamalarına ve daha zengin bir eğitim deneyimi oluşturmalarına yardımcı olur. Pek çok yabancı uyruklu kişi, Rusya’da veya eski Sovyetler Birliği’nin diğer bölgelerinde üniversite çalışmaları için vize başvurularına hazırlanmak için Azerbaycan’daki Rus büyükelçiliği aracılığıyla kurslara kaydolmaktadır.

Rusça öğrenmek, özellikle kendinizi geliştirmek istiyorsanız, birçok nedenden dolayı mantıklıdır. iş beklentileriniz veya yurtdışındaki kültürel daldırma çalışmalarına hazırlanın. Ayrıca, birçok ülke komşularını daha iyi anlamak için vatandaşlarını Rusça dil okuluna gönderiyor. Esasen, Rusça öğrenmek isteyen herkes bunu yapmayı düşünmelidir.

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!